www.autokatalogs.lv

Diagnostikas aprīkojums ICON 2022 Autocom

Diagnostikas aprīkojums ICON 2022 Autocom
Produktu fotogrāfijas ir ilustratīvas!
Produkta apraksts:

Padariet darbu. Ātri. Precīzi. Un pārliecinoši!

ICON ir diagnostikas rīks, kas kopā ar mūsu programmatūru liek transportlīdzekļiem runāt ar mums. Pievienojieties, piekļūstiet, skenējiet, lasiet, dzēsiet un atjauniniet transportlīdzekļa datus lielākai daļai auto zīmolu. 

ICON ļauj paplašināt savu pašreizējo biznesu, augt kopā ar esošo klientu bāzi un atrast jaunus. 

Jo ātrāk jūs varat pabeigt darbu, jo ātrāk jūs varat sākt strādāt pie nākamā. ICON kopā ar mūsu programmatūru palīdz viegli atrast problēmas galveno cēloni un sniedz norādījumus, kā to atrisināt.

Noderīgas funkcijas un arvien pieaugošā transportlīdzekļu datubāze ir dažas no priekšrocībām, kas sniedz palīdzību gan ātri, gan profesionāli atrisināt problēmu.

Programmatūra VIEGLAJAM TRANSPORTAM satur aptuveni 35 000 unikālu sistēmu atlases un gandrīz 18 000 KRAVAS TRANSPORTAM.

Programmatūra VIEGLAJAM TRANSPORTAM ir ļoti kompetents rīks ar tādām funkcijām kā sistēmas identifikācija, sistēmas meklēšana un sistēmas atjaunināšana. Pateicoties unikālajam transportlīdzekļa pārklājumam, varat veikt servisa funkcijas, novērst problēmas, pielāgot un aktivizēt transportlīdzekļa sistēmas. AUTOMAŠĪNAS ietver gan vieglos automobiļus, gan vieglos kravas automobiļus ar visa veida degvielu, elektriskajiem un hibrīdautomobiļiem.

Programmatūra KRAVAS TRANSPORTAM ir efektīvs rīks vieglo un smago kravas transportlīdzekļu, piekabju un autobusu diagnostikai un apkopei. Izmantojot sistēmas identifikāciju, sistēmas skenēšanu un sistēmas atjaunināšanu, jūs ātri iegūstat uzticamu diagnostiku, koncentrējoties uz tādām funkcijām kā problēmu novēršana, konfigurēšana, regulēšana un kalibrēšana.

 Preces kods 900200830
IMC ar PVN 2418,79

Rekomendācijas produktam
    IMC ar PVN Skaits  
900120831 Autocom icon Licence Vieglās automašīnas 1149,50 1
900120841 Autocom icon licence Smagās automašīnas 1210,00 1