www.autokatalogs.lv

Jaunumi un akcijas

Kamasa Tools instrumenti palīdz sasniegt pasaules kartinga virsotnes
Kamasa Tools instrumenti palīdz sasniegt pasaules kartinga virsotnes
12.01.2022.
Tomasam Štolcermanim ir tikai 14 gadu. 2021. gada nogalē viņš triumfēja prestižajās “Rotax Grand Finals” sacensībās Bahreinā, 72 dalībnieku konkurencē kļūstot par pasaules junioru kartinga čempionu.

Gada sākumā jaunais čempions viesojās “KG Knutsson” Latvijas birojā. Runājām arī par sportista nākotnes plāniem, kam nepieciešams liels finansiāls atbalsts.

Tomass

No labās Tomass Štolcermanis kopā ar “KG Knutsson” Latvijas filiāles vadītāju Normundu Prunti.

Tomass nāk no ģimenes, kas savulaik bijusi bagātīgi pārstāvēta dažādos tehniskajos sporta veidos. Tomasa mamma Nellija ir Pasaules čempione ūdensmotociklu sportā un bijusi šobrīd vienīgā sieviete, kas startējusi augstākā līmeņa bobsleja sacensībās, pārstāvot Latviju. Nellijas brālis un Tomasa krustēvs Haralds Šlēgelmilhs savukārt savās autosportista gaitās ir aizcīnījies līdz Formula 2 sacensībām, kas ir solis no Formula 1. Tuvu Formula 1 sacensībām bijis arī Tomasa tētis Mareks Štolcermanis, kuram neizdevās piedalīties sacensībās vien nelaimīgas sakritības dēļ - Mareks guva smagu traumu ceļu satiksmes negadījumā. Ja skatāmies vēl senākos laikos, tad jāpiemin arī Tomasa vectētiņš Vladislavs Šlēgelmilhs, kurš 2002. gadā lika pamatus un izveidoja Latvijā pirmo kartinga trasi, kas tagad pazīstama kā “Sporta komplekss 333”.

Pašreizējais pasaules junioru kartinga čempions Tomass Štolcermanis pirmo reizi kartingā iekāpa trīsarpus gadu vecumā. Intervijā žurnālam IR Tomass atzīst, ka 10 gadu laikā kartingi ne mirkli nav apnikuši. Vēl vairāk - daudz kas ne tikai viņa, bet arī vecāku dzīvē tagad ir pakārtots Tomasa nodarbei un arī talantam. Arī savu nākotni viņš redz uz četriem riteņiem: “Kur būs iespēja braukt ātri un labi, es braukšu.” 

Kartinga sagatavošanā Tomasa lielākais palīgs ir tētis Mareks, kurš ir gan mehāniķis, gan treneris, gan sportista menedžeris. Viņi kopā kartingu nepārtraukti uzlabo, meklē jaunus risinājumus. Mums ir īpašs prieks, ka ikdienā sportists un viņa komanda nu jau vairākus gadus izmanto “KG Knutsson” sarūpētos zīmola “Kamasa Tools” instrumentus. Tāpēc noteikti meklēsim risinājumus, kā arī turpmāk atbalstīt jauno talantu vēl plašākā mērogā. Par savējiem!

 

Atpakaļ