www.autokatalogs.lv

Jaunumi un akcijas

JAUNUMS sortimentā - auto ugunsdzēšamā sega
JAUNUMS sortimentā - auto ugunsdzēšamā sega
03.02.2022.
BRIDGEHILL Ugunsdzēšamā sega, kas palīdzēs savaldīt pat elektro auto aizdegšanos

Auto ugunsdzēšamā sega ir efektīvākais veids, kā norobežot un nodzēst ugunsgrēku, ja aizdegusies automašīna. Sega ir efektīva arī tad, ja aizdegas elektriskais auto. Šis jaunais produkts tagad ir KG Knutsson sortimentā. 

Jebkura automašīnas aizdegšanās ir bīstama un rada lielu piesārņojumu. Taču ir vietas, kur aizdegšanās ir īpaši bīstama, piemēram, degvielas uzpildes stacijas, autostāvvietas uz kuģiem u.tml. Zīmola “Bridgehill” auto ugunsdzēšamā sega ir ātrs un efektīvs risinājums, jo spēj ierobežot liesmas, dūmus un indīgos izgarojumus dažu sekunžu laikā. Ugunsgrēks tiek pilnībā nodzēsts dažu minūšu laikā. 

Šobrīd nopērkami divi produkti - BRI103248 standarta sega (Bridgehill Car Fire Blanket Standard) un BRI103250 profesionālā sega (Bridgehill Car Fire Blanket PRO). Atšķirība ir tā, ka profesionālā auto ugunsdzēšamā sega ir izmantojama atkārtoti līdz pat 30 reizēm. Tātad tā ir nevainojamie piemērota ugunsdzēsējiem vai citu vietu apsaimniekotājiem, kur ir liels vairākkārtējas automašīnu aizdegšanās risks. Gan standarta, gan profesionālās segas izmērs ir 6x8 metri, svars - 28 kg.   

Ja auto ir aizdedzies, tad sega vienkārši ir jāpārvelk tam pāri. Liesmas apdzisīs, jo tām pietrūks skābekļa. Ir svarīgi atcerēties, ka elektrisko automašīnu litija akumulators turpinās degt. To nodzēst nespēs ne ugunsdzēšamais aparāts, ne šī sega. Tāpēc ir īpaši svarīgi degšanas teritoriju ierobežot līdz ugunsdzēsēju ierašanās brīdim. Jebkurā gadījumā ražotājs iesaka noņemt segu tikai ugunsdzēsēju klātbūtnē.

 

Atpakaļ