www.autokatalogs.lv

Jaunumi un akcijas

Jaunais ICON - gudrākām sarunām ar automašīnu
Jaunais ICON - gudrākām sarunām ar automašīnu
23.05.2022.
Automašīnas paliek aizvien gudrākas, tāpēc īpaši svarīgi ir mācēt ar tām saprasties.

“Autocom” ICON ir jaunais diagnostikas aprīkojums tieši tas, kas nepieciešams ikvienā servisā, lai labāk saprastos ar klientu automašīnām.

ICON ir jaunā diagnostikas iekārta no “Autocom”, kas ļauj pieslēgties automašīnai ātrāk, nolasīt to, kā arī dod lietotājam plašākas iespējas un risinājumus auto diagnostikā. Ātrāka un veiksmīgāka diagnostika vienmēr nozīmē arī iespējas ātrāk pabeigt darbu, apkalpot vairāk automašīnu un attiecīgi arī nopelnīt vairāk. Turklāt iespējas paveikt darbu savā servisā radīs pārliecību klientam par servisa profesionalitāti. Spēja diagnosticēt sarežģītas kļūdas veicinās klientu uzticēšanos. 

“Uzņēmums “KG Knutsson” ar “Autocom” Zviedrijā sadarbojas jau vairāk kā 12 gadus jautājumos, kas attiecas uz transportlīdzekļu diagnostiku. Pirms dažiem gadiem “Autocom” uzsāka sadarbību ar “KG Knutsson” uzņēmuma filiālēm arī Baltijas valstīs. Šī sadarbība ir ļoti veiksmīga tāpēc, ka “KG Knutsson” saviem klientiem var piedāvāt rezerves daļas un servisu aprīkojumu, savukārt “Autocom” nodrošina diagnostikas iekārtas. Līdz ar to “KG Knutsson” saviem klientiem spēj nodrošināt visu, kas ir nepieciešams,” sadarbību komentē “Autocom Zviedrija” eksporta vadītājs Tims Klārs (Tim Klaar). 

ICON diagnostikas instruments ir paredzēts darbam gan ar vieglajām automašīnām un komerctransportu, gan smagajām automašīnām, treileriem un autobusiem. Un tas viss ir apvienots vienā iekārtā un izmantojams pat tad, ja tām ir elektriskais vai hibrīda dzinējs. Ja ir vēlēšanās šādu pakalpojumu piedāvāt, tad no “Autocom” ir jāiegādājas gan pati iekārta ICON, gan programmatūra, kas ir pieejama licences veidā uz vienu, diviem vai trim gadiem. Papildus nepieciešams vien dators. 

“Autocom” jau iepriekš piedāvāja līdzīgu risinājumu, taču tas bija neparocīgāks. Tagad tā ir viena neliela izmēra iekārta ar šādām funkcijām un priekšrocībām:

  • drošības uzstādījumu pārvarēšana - saslēdzot transportlīdzekļa sistēmu ar datoru, automātiski ieslēdzas ugunsmūris. Lai piekļūtu sistēmai, ir nepieciešams legāli šo ugunsmūri apiet. Reģistrējot un izmantojot “Autocom” programmatūru, pieslēgšanās tiek atļauta. Tātad servisa pakalpojumu nodrošinātājam nav nepieciešams vienoties ar katru ražotāju atsevišķi. Un izmaksas ir iekļautas “Autocom” programmatūras licences cenā;
  • iespējams iegādāties arī programmatūru no auto ražotāja, to var izmantot ICON iekārtā;
  • ātrs “Bluetooth” savienojums un iespēja pieslēgties bezvadu internetam - vairs nekādu vadu;
  • nav nepieciešami adapteri, jo savienojums ar auto notiek, izmantojot datoru;
  • programmatūras atjauninājumi pieejami automātiski;
  • ražots Zviedrijā. 

Rūpnīca nodrošina arī attālinātu palīdzību gadījumā, ja rodas tehniskas problēmas ar programmatūru.

Prece: 900200830 Diagnostikas aprīkojums ICON 2022 Autocom
Prece: 900120831 Autocom icon Licence (Vieglās automašīnas)
Prece: 900120841 Autocom icon Licence (Kravas automašīnas)

Atpakaļ